قیمت درب سه لنگه حیاط

قیمت درب سه لنگه حیاط

قیمت درب سه لنگه حیاط

Blog Article

درب ورودی ساختمان عموماً برایفت و آمد اتومبیل استفاده می‌شود، بنابراین باید در جایی قرار بگیرد که مسیری مستقیم و صاف داشته باشد. حیاط‌ هایی که دارای درختان بلند و زیادی هستند، باید از درب‌ های با ارتفاع بلند استفاده کنند.

درب ورودی حیاط در چه جنس هایی تولید می شوند؟ دربهای حیاط در مدلهای مختلف چوبی، فلزی، فرفورژه و ... در بازار موجود می باشد.

امروزه سفارش و خرید انواع درب‌هایی همچون درب حیاط برش لیزری، ویلا، باغ و خرید درب پارکینگ در تهران بسیار گسترده‌ شده و روزبه‌روز در حال افزایش است.

برای حیاط‌های کوچک می‌توانید از درب‌های فلزی تک لنگه و یا یک و نیم لنگه استفاده کنید. درب‌آهنی حیاط ایمنی ساختمان شما را حفظ می‌کند و با مقاومت و دوام بالایی که دارد آرامش خیال شما را فراهم می‌سازد.

درب های حیاط نقش مهمی در زیبایی و امنیت فضای خارجی خانه دارند. هر نوع درب حیاط، با ویژگی‌ها و طراحی‌های خاص خود، می‌تواند به فضای خارجی شخصیتی منحصر به فرد ببخشد.

یکی از مهم‌ترین عواملی که بر زیبایی ساختمان‌ها تأثیر دارد، درب حیاط فرفورژه است؛ به همین دلیل مدرن بودن درب حیاط تأثیر زیادی در زیبا جلوه‌دادن ساختمان دارد.

معمولا این درب نفررو در دل درب فلزی دو لنگه قرار دارد. قفل این درب‌ها به صورت جداگانه میباشد و برای عبور و مرور به مشکل برخواهید خورد و می توانید از کلیدسازی معتبر بخواهید که برای درب‌ها قفل مناسب نصب کنند.

گالری عکس درب های گوناگون برگزیده ای از درب های فلزی زیبا از طرح‌ های مختلف انواع درب می باشد.

شما می توانید برای درب حیاط خود از طرح های مختلفی از جمله درب بازشو، درب لغزشی، درب توری، درب چوبی با طرح های متنوع، درب اتوماتیک و … استفاده کنید.

گروه صنعتی صنایع فلزی توفیقی به پشتوانه سال ها تجربه در زمینه تولید و طراحی درب، پله و نرده و با ایجاد نوآوری here و ارتقا کیفیت محصولات توانسته در این مدت زمان رضایت مشتریان را بدست آورد

درب حیاط انواع مختلفی دارد که با توجه به سلیقه و موقعیت ساختمان می‌توانید درب موردنظر را انتخاب کنید.

چقدر این پست مفید بود؟ روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

حالا ما در کنار خانواده و دوستان شما، به شما کمک خواهیم کرد که از چه متخصصی برای خدمات مورد نیاز خود استفاده کنید. بیشتر بدانید...

در حیاط هم در زیبایی ظاهری ساختمان مانند درب های فرفورژه تأثیر داشته، و هم امنیت ساختمان را برقرار می‌ کند. درب حیاط یکی از انواع درب ورودی ساختمان است.

Report this page